‪Google+‬‏ ‪Google+‬‏
כמה מילים על הנושאים החשובים באמת.
לפניות, שאלות, בקשות וסתם להגיד שלום - אשמח אם תיצרו איתי קשר בכתובת israelmakeupblog@gmail.com

25.9.2011

מסירי איפור - הטוב הרע והמכוער

שנה חדשה עומדת בפתח ואיתה התחלות חדשות. כולנו מסירים מעלינו את עול השנה החולפת ומסתכלים אל עבר השנה החדשה בתקווה ועם נפש נקייה. אז אחרי שסיימתי לשורר שירים לכבוד ראש השנה, אקשר את זה לנושא העומד על הפרק היום - מסירי איפור. 
בדיוק כמו המעבר משנה מסתיימת לשנה חדשה - גם מסירי איפור אמורים להסיר מעלינו כל סימן וזכר למה שלבשנו על עצמנו במשך היום, מחזירים אותנו למראה הטבעי (ויש שיאמרו מבהיל ;-)) ולנקות אותנו מכל "עוונות" האיפור שחטאנו בהם במשך היום. 
נבחרת מכובדת מוצגת לפניכן היום:
במשך התקופה האחרונה הצלחתי איכשהו לצבור על השולחן 4 בקבוקים של מסירי איפור ומי אם לא הבלוג הוא המקום המושלם לחלוק את חוויות השימוש שלי בהם. את המסירים חילקתי ל-3 קטגוריות, כפי שמשתמע מהכותרת: הטוב הרע והמכוער.
הטוב

שניהם מסירי איפור דו פאזים (פאזת שומן+פאזת מים שצריך לערבב לפני השימוש), האחד של קרליין והשני של YSL. 
את מסיר האיפור של YSL יש לי בגודל מוקטן (30 מ"ל) כיוון שקניתי אותו כחלק מערכה ביחד עם מסקרה של המותג (בעלות המסקרה בלבד. שווה לחפש את הקיטים האלה של המותגים היוקרתיים המפציעים מידי פעם). 
חשבתי שאשמור לי אותו לנסיעות בשל האריזה הקטנה והקומפקטית אבל איכשהו הוא מצא את דרכו לעמוד על גבי שולחן האיפור שלי ולא זז משם. גם ככה לנסיעות אני מעדיפה תמיד לקחת מגבונים להסרת איפור. 
את מסיר האיפור של קרליין רכשתי לאחרונה, אחרי ניסיון גרוע עם מסיר אחר שיופיע בהמשך (רמז: בקטגוריית המכוער..). 
שניהם עושים את העבודה מצויין. מסירים את האיפור במשיכה אחת של צמר גפן, אינם צורבים, אינם מעמעמים את  הראייה אחרי השימוש בהם ואינם מותירים תחושת שמנוניות או יובש על העור. 
על מסיר האיפור של YSL נכתב כי הוא מיועד גם לשימוש על עיניים רגישות ו/או מרכיבי עדשות. לקרליין לעומת זאת יש גרסה נפרדת של מסיר האיפור שלהם לעיניים רגישות (שאותו לא ניסיתי). 
מסיר האיפור של קרליין מכיל 170 מ"ל ועולה 90 ש"ח לפני הנחות (פחחח) אולם אני כמובן רכשתי אותו במחיר מבצע של 25 ש"ח. 
לגבי מסיר האיפור של YSL אינני יודעת מה מחירו בארץ לגודל המלא, אבל סביר להניח שכיוון שמדובר במותג יוקרה המחיר מתקרב ל-200 ש"ח. ניתן למצוא אותו בסטרוברי תמורת 114 ש"ח ל-100 מ"ל. 
שורה תחתונה - המסיר איפור של YSL טוב מאד ונחמד היה לקבל אותו ביחד עם המסקרה, אבל אין סיכוי שבעולם שאשקיע בו אפילו רבע מהסכום, לאור העובדה שהמסיר איפור של קרליין משתווה לו ועושה את העבודה מצויין תמורת מחיר הגיוני (במבצע כמובן) וכן מקבלים כמות יותר גדולה (170 מ"ל לעומת 100 מ"ל). מסיר האיפור של קרליין מקבל ממני צל"ש נוסף בזכות הסגירה המתברגת שלו, בניגוד לפקק נפתח שיש לרוב מסירי האיפור האחרים ואשר מודע לפורענות נזילות כשאורזים אותם לנסיעות. 
הרע

בקטגוריית הרע נמצא מסיר האיפור של לוריאל. בניגוד לשאר מסירי האיפור כאן, מסיר האיפור הספציפי הזה של לוריאל איננו מהסוג הדו-פאזי, אלא הנוזל בפנים הוא בעל גוון כחלחל אחיד ואין צורך לערבב אותו לפני השימוש. 
מדובר במסיר איפור עדין לעיניים, והוא אכן עדין. זאת הסיבה שהוא הוכנס לקטוגריית הרע - הוא לא בדיוק מסיר איפור... 
קשה מאד להגיע איתו להסרה אפקטיבית של כל האיפור ב"וויש" אחד וצריך לחזור על הפעולה מספר פעמים. מצד אחד הוא מיועד לעיניים רגישות אז אולי בגלל זה הרכב החומרים בו חלש יותר, מצד שני אני בספק אם שפשוף חוזר ושימוש בעוד ועוד חומר כדי להסיר מסקרה מסכנה באמת מועיל לעיניים רגישות ו/או מרכיבות עדשות מגע.. 
נקודות לטובתו - הוא באמת לא גורם לגירוי/צריבה/תחושת שמנוניות/תחושת יובש/עמעום ראייה. מצד שני, אני מחפשת מסיר איפור שגם יש לו את כל המעלות האלה וגם בתאכלס - מסיר את שאריות האיפור. לא יירכש שנית!
הבקבוקון הזה מכיל 125 מ"ל ותשלמו תמורתו 60 ש"ח ללא מבצעים. כמובן שיש עליו 40%/1+1 קבוע וכמו כן אני תמיד רואה קופונים בחוברות סופר פארם שבאמצעותם אפשר לרכוש אותו ב-25 ש"ח. 
המכוער 

הציפיות שהיו לי ממסיר האיפור הזה של גרנייה... אחרי שקראתי עליו אין ספור המלצות החלטתי סופסוף לבדוק על מה כל המהומה. את האמת? בתחילת השימוש בו לגמרי הבנתי על מה ולמה כולם היללו אותו - הוא באמת מוצר מצויין, מסיר כל איפור בזריזות ובמהירות בלי לעמעם ראייה או להשאיר אחריו עקבות.
אממה, כעבור כמה שבועות של שימוש בו הבחנתי בתופעה מוזרה - העפעפיים שלי התייבשו לגמרי. אודה ואתוודה, כבר בשימושים הראשונים הבחנתי בתחושת חוסר נוחות מעומעמת ובלתי מוסברת באזור העפעפיים. התעלמתי מזה (לא בחוכמה!!) כיוון שלא ממש יכולתי להניח על זה את האצבע וכמה דקות אחרי שהסרתי את האיפור זה נעלם. 
ואז ההשלכות תפסו אותי בבת אחת, יום אחד התחלתי להרגיש שהעפעפיים ממש מגרדות לי מרוב יובש ואז לחרדתי הרבה מאד גיליתי שבעפעף השמאלי שלי יש אפילו עור שמתקלף מרוב יובש!!
אחרי שסיימתי לבכות על מר גורלי ועל ההידרדרות החמורה במצב העפעפיים (אשר גם ככה נחשבים לאזור הכי עדין על הפנים מבחינת הזדקנות), ואחרי שסיימתי להטביע את העיניים שלי בקרם עיניים מידי 5 דקות בערך, מידרתי עת מסיר האיפור הזה לפינה הכי חשוכה בארון ואני לעולם לא רוצה לראות אותו שוב. 
איך אני יודעת שהתופעה הזאת בעיניים באה לי ממסיר האיפור הזה ולא ממשהו אחר? כי לא שיניתי כלום בהרגלי הטיפוח שלי באותה תקופה, לא החלפתי ו/או חידשתי קרם עיניים ומיד אחרי שהפסקתי להשתמש בו (ואז עברתי למסיר איפור של קרליין), הכל נעלם והעפעפיים שלי חזרו למצב נורמלי ולא מגורה ויבש.
בתחילה הייתי קצת מסוייגת מלכתוב את הביקורת הזאת עליו, כיוון שבאמת קראתי עליו המלצות מכל מיני מקורות שאני סומכת עליהם ולא קראתי בשום מקום שהוא עלול לגרום לתופעה כזאת.
מצד שני - גם אם אני אחת לאלף שכן רגישה לחומר מסויים שיש בו, אני חושבת שחשוב לחלוק את המידע הזה ותעשו אתן לבד את השיקול האם לקנות אותו או לא (כי איפור - הוא מסיר מצויין..).
אני רכשתי אותו ב-20 ש"ח ברמי לוי, אולם הוא נמצא בטווח המחירים הזה גם ברשתות הפארם.

עד כאן סקירת מסירי איפור. אני מקווה שלקראת השנה החדשה תצליחו להסיר מעליכן את כל הדברים הרעים שהטרידו אתכן במהלך השנה החולפת ותתחילו שנה חדשה נקיות ורעננות :-)

איזה מסירי איפור אהבתן? ומה דעתכן על סיפור האימים שלי עם מסיר האיפור של גרנייה? זה המקום לשתף! 36 תגובות:

 1. בטוחה שלא תקני במחיר מלא אבל אל תתפתי גם ל- 1+1, חכי למבצע של מסיר ב- 30 ש"ח...

  השבמחק
 2. ככה את מכירה אותי - לקנות מותגים עממיים במחיר מלא? P-:

  השבמחק
 3. סיפור מלחיץ.... :)
  ניסיתי אינספור מסירי איפור עיניים במהלך שנותיי - עממיים ויוקרתיים.
  מסיר האיפור של קרליין ממש טוב (וכפועל יוצא גם זה של לייף. הם מייצרים באותו מקום)

  ביוקרתיים יותר אני אוהבת את זה של אסתי לאודר (בכלל, המוצרים שלהם מאוד טובים לי לעור)

  אבל המנצח מבחינתי, שאין לו תחליף - זה ה LID CARE של ד"ר פישר.
  במקום הוא מיועד למי שסובלים מהפרשות בעיניים, ונמכר במחלקת בית מרקחת בסופר פארם ולא בקוסמטיקה (על המדפים בחוץ), אבל הוא הכי טוב שניסיתי.
  מאוד עדין ומנקה ביסודיות, וגם לא מאוד יקר (50 ש"ח), ולדעתי שווה כל שקל

  השבמחק
 4. מלחיץ זה לא מילה... :-(
  טוב שאת אומרת לי שהמסיר איפור של לייף זהה לזה של קרליין, אולי אמצא אותו בפעמים הבאות במחיר יותר טוב.
  על המסיר איפור של ד"ר פישר אני שומעת כאן לראשונה, כנראה באמת בגלל שהוא נמכר בבית מרקחת...

  השבמחק
 5. בעבר הרחוק ניסיתי את המסיר של לוריאל. אני לא זוכרת אותו לא לטובה ולא לרעה. לא קניתי אותו שוב וכי אין בו שום דבר מיוחד.
  את המסיר של קרליין קניתי לאחרונה גם, כי יש עליו המון המלצות טובות והוא היה במבצע של 25 ש"ח בסופר פארם (יכול להיות שהמבצע עדיין קיים). 90ש"ח לפני הנחה?! seriously? טוב, זאת תופעה מוכרת. ראיתי בסופר פארם את הקרמים של קרליין למשל, במחיר מלא של כ-150 ש"ח ואז היה 1+1 או משהו בסגנון. ואז את אותם הקרמים ראיתי ב"חצי חינם" ב70 ש"ח מחיר רגיל ללא הנחה. למה להכפיל כדי לעשות מבצע, למה?
  אחרי שפרקתי את זה... עדיין לא ניסיתי את המסיר הזה כי כרגע אני עם המסיר של גרניה המהולל. אני משתמשת בו להסרת איפור מפנים וגם מהעיניים. לא הייתה לי בעיה איתו עד עכשיו, חוץ מצריבה קלה אם אני שמה קצת יותר מידי על הצמר גפן וזה נכנס לעין. לא "נפלתי" ממנו, אבל לא יכולה להגיד שהוא גרוע.
  מה שתיארת נשמע לי כמו תגובה אלרגית למסיר הזה. מלחיץ ביותר!

  השבמחק
 6. וואו ממש מלחיץ!
  טוב כל אחת מגיבה אחרת לחומרים בכל מוצר
  אדגום את הקרליין=]

  השבמחק
 7. טוב את דעתי על גרנייר את כבר יודעת.הוא מבחינתי בקטוגריית HG שלי ואישית לא נתקלתי בסיפור דומה לשלך איתו. כולנו שונות ולכן מגיבות אחרת למוצרים זהים.
  את מסיר של לוריאל גם סקרתי ובדיוק כמוך אמרתי שהוא לא מסיר כלום. ממש לא שימושי.
  תמיד שמעתי התלהבות מסביב מסירים של קרליין/לייף אבל לא ניסיתי כי הם גם יותר יקרים במעט וגם מעט קטנים יותר.
  בתחום הזה אני מנסה רבים אך תמיד נשארת במקביל עם בקבוק של גרנייר.

  השבמחק
 8. נו זה ידוע שכל המחירים של איפור/טיפוח עממי מוגזמים ומנופחים בכוונה כדי לגרום לך להרגיש כאילו את קונה אותם "בהנחה". בתאכלס אני כמעט ולא קונה גם כשיש 40%, אלא רק כשאני מבחינה במבצעים נקודתיים משתלמים יותר ובאחוזים גבוהים יותר.
  המסיר איפור של גרנייה ייזכר לעד כאחד הגרועים... בהחלט יכול להיות שאני אלרגית שם למשהו, או שהוא באמת קצת "חזק" מידי לעור שלי, אין לדעת.. :-/

  השבמחק
 9. צודקת, לכן כן הצגתי אותו בסקירה וגם ציינתי שהוא זוכה לביקורות טובות. מצד שני, כמו שאמרתי, אפילו אם אני אחת לאלף - חשוב שאנשים ידעו שהוא עלול לגרום גם לתגובות לא טובות...
  ממליצה על קרליין בחום!

  השבמחק
 10. נו כרגיל, אני והרגישויות ההזויות שלי.... אבל בעיניים זה כבר היה ממש מבהיל :-(

  השבמחק
 11. אני בדר"כ משתמשת במסיר איפור של לוריאל אבל הדו-פאזי והוא מעולה בעיניי, כשהיה את המבצע של 50% הנחה במשביר קניתי את מסיר האיפור של גרלן שיצא אחרי הנחה 150 !!! ש"ח הוא באמת מצוין אבל אני לא אקנה אותו שוב כי יש אחרים טובים לא פחות ובמחיר יותר אטרקטיבי. ניסיתי גם את המסיר איפור לעיניים של מאק וגם אותו אהבתי.
  ולגבי גרנייר,באמת אי אפשר לדעת מה יעשה לנו אלרגיה ומה לא. וגם אני תמיד מנסה מוצרים חדשים ומומלצים.

  השבמחק
 12. הטעות שלי עם המסיר של גרנייה היא שלא הפסקתי להשתמש בו ברגע שהתחלתי להרגיש איתו אי נוחות, גם אם לא ידעתי בדיוק במה מדובר. לפעמים צריך לא להתעקש ופשוט להודות שמוצר מסויים לא טוב לנו מבחינה מסויימת, אחרת מצטערים אח"כ....
  אני לא מוצאת טעם לקנות מסירי איפור יקרים.. הכי יקר שאלך יהיה אולי השמן של מאק, אבל לא יותר מזה. כמו שאמרתי בסקירה - אם מסיר איפור של קרליין ושל YSL עושים אותה עבודה, מה הטעם להשקיע ביקר יותר?

  השבמחק
 13. כבר שנים אני נאמנה לאחד והיחד 3 ב 1 של לנקום, בקבוק שקוף עם מים זשקופים וכים ללא אלכוהול, קונה בסטוקים בדיוטי או במבצעים משתלמים. יש 400 מ"ל ו 200 מ"ל. לא ניסיתי אף אחד מהמוזכרים מעלה. דו פאזי - לא מתחבר לי.
  מ YSL קיבלתי דוגמית בתיק איפור למסיר חלבי, מוצלח ביותר.
  מגבונים להסרת איפור לנסיעות - המצאת המאה (יחד עם טמפונים, גלולות ועוד כמה פריטים שווים)

  שנה טובה!

  השבמחק
 14. אני בעבר הייתי משתמשת במסיר של קליניק ופעם אחת החלטתי לנסות את המסיר של ג'ייד ומאז אני רק איתו.. לדעתי מסיר מעולה! הכי אני אוהבת שהוא זול (30 ש"ח במבצע), מוריד איפור עמיד ולא שורף בעיניים (הקליניק שרף לי).

  השבמחק
 15. אם מוצאים מוצר שאוהבים ונהנים ממנו ואפשר להשיג אותו במחירים טובים, אין סיבה שלא לדבוק בו.
  מגבונים להסרת איפור - חובה בנסיעות!! המון פעמים לקחתי איתי מסירים שנשפכו ועשו בלאגן שלם

  השבמחק
 16. שמעתי מכמה מקומות שהמסיר של קליניק צורב/לא נעים ולכן גם לא אנסה אותו (למרות שמידי פעם הוא מופיע במבצעים משתלמים בחוברת קופונים של סופר פארם). לא נראה לי שאי פעם נתקלתי אפילו במסיר של ג'ייד! אולי באמת אבדוק אותו בהזדמנות הבאה שייגמר לי זה של קרליין

  השבמחק
 17. ספרי אח"כ אם אהבת:-P

  השבמחק
 18. וואו אני ממש מופתעת לגבי הגרנייר! אני מאוד אוהבת את החברה הזאת והשתמשתי בעבר במסיר איפור הקרמי שלהם (אין לי את השם המדוייק) וגם בנוזלי(אבל לא זה שאת השתמשת) ומשניהם הייתי מרוצה אפילו מהמגבונים. ומסיר איפור העיניים של לוריאל היה לי מעולה! אבל כנראה שזה עובד שונה על כל אחת... ;) אניווי אני עכשיו רק עם מגבונים של דר. פישר ולמרות שזה פחות יסודי אני מרוצה בטירוף!

  השבמחק
 19. את המגבונים של גרנייה אני דווקא מאד אוהבת ומשתמשת בהם כבר תקופה. בד"כ אני הולכת על מגבונים כשאין לי הרבה איפור להסיר/אין לי זמן/בנסיעות.
  אין ספק שלכל אחת יש חוויות שימוש שונות עם מוצרים. עם מסירי איפור זה גם נורא תלוי בכמות האיפור שכל אחת מסירה ובסוג (עמיד/לא עמיד/ עם פריימר וכו'). כיוון שאיפור העיניים שלי מורכב בד"כ מכמה שכבות, המסיר של לוריאל פשוט לא הצליח להתמודד עם זה... :-/

  השבמחק
 20. היי קורין, גם אני משתמשת בליד קר כבר מס' שנים והוא מעולה ! אפרופו ליד קייר הוא לא של ד'"ר פישר אלא של נוברטיס אם זכרוני אינו מטעני...:-). יש מוצר בשם EYE-CARE של ד"ר פישר (אך הוא אינו מיועד להסרת איפור עיניים אלא להסרה של הפרשות ולניקוי של אזור העפעפעים מקרומים וכו')

  השבמחק
 21. לא ניסיתי אף אחד מהמסירים האלה מלבד הגרנייה. ניסיתי גם את הירוק האחיד (לא דופאזהי) והוא היה נוראי, העיניים (!) התייבשו לי ונראיתי מסוממת כל היום שלאחר מכן (הן היו אדומות בטירוף!), אבל הכחול הדו-פאזי דווקא היה בסדר, לא גרם לתופעה מוזרה שכזו. הוא גם לא מייבש לי את העפעפיים, אבל זו לא חכמה כי אני משתמשת בו משהו כמו אחת לשבוע (זה המסיר ששמתי אצל החבר).
  כשזה יגמר (עוד מיליון שנה) אני אנסה את זה של קרליין. הצחיקו עם התמחור...

  השבמחק
 22. לא מתקרבת יותר למסירים של גרנייה!!! פחד אלוהים מה שהדו פאזי עשה לי...

  השבמחק
 23. כבעלת עיניים רגישות מאוד (בייחוד אחרי שעברתי ניתוח להסרת משקפיים, שהגביר את הרגישות) המוצרים לעיניים (עפרון, מסקרה ומסיר איפור) - כמה שיותר יקר - יותר טוב. לעולם לא אשים עפרון זול בעין! היה לי ה"קרליין", לא משהו. גם ה"לוריאל" היה די זוועתי, שרף לי וכו', עכשיו יש לי מסיר של "לנקום" ואני סופר מרוצה. להבא בשבילי - רק חברות יוקרה.

  השבמחק
 24. נכון, את צודקת. התערבבו לי המוצרים. של ד"ר פישר יש לי את המגבונים האישיים האלו לעיניים.
  הליד קר מעולה, בכל מקרה :)

  השבמחק
 25. אני יכולה להבין את הרגשתך, במיוחד אם יש לך רגישות - הכי טוב לדבוק במוצרים שעושים לך טוב ולא מחמירים את המצב. אני הייתי צריכה לזרוק את המסיר של גרנייה מהרגע ששמתי לב שהוא לא עושה לי טוב. עם המסיר של קרליין אני מרוצה כרגע, לא עושה לי בעיות :-)
  אם את רוצה מסיר של חברות יוקרה - המסיר של YSL מצויין!

  השבמחק
 26. מכירה טוב את התופעה של אלרגיה למסירי איפור עיניים, כבר חוויתי אותה בעבר לא מעט...מאוד לא נעים. כפי שראית בטח מתגובתי לקורין בנושא ליד קייר, אני דובקת בו. מסיר נהדר ועדין לעור הכל כך פגיע של העפעפיים וכל אזור העיניים, מומלץ בחום לכל מי שיש לה עיניים רגישות ובכלל לניקוי העיניים גם בלי קשר לאיפור, כשיש הפרשות, קרומים ודלקות לא עלינו...:-) מכירה את המסיר של קרליין והשתמשתי פעם גם בגרסה הורודה לעור עדיו ורגיש במיוחד, פורמולה טובה ובסה"כ יש תמורה למחיר....אך אין אין על הליד קייר- הכי מתאים לי. פוסט נהדר ישראלה ! חג שמח ושנה טובה ומתוקה, אושר, בריאות, אהבה והצלחה בכל ! :-)

  השבמחק
 27. אני זוכרת שקראתי כמה פעמים בפורום שהמסיר של קרליין והמסיר של לייף הם בדיוק אותו מוצר, פשוט נמכרים באריזות שונות מטעם שתי חברות. לא אימתתי את זה בעצמי... אני משתמשת במסיר הדו פאזי של לייף בקביעות ואני מרוצה ממנו מאוד. הוא מתמודד בכבוד גם עם מסקרות עמידות.
  את המסיר של לוריאל קניתי מזמן, והוא מזעזע. לא סיימתי אפילו חצי ממנו.
  ולגבי גרנייר- זה חשוב שכתבת את זה. ביקורת צריכה לכלול גם דברים רעים, כדי שכל אחת תוכל לקחת לעצמה את היתרונות והחסרונות. מישהי שלא רגישה תוכל לקנות את המסיר ולהנות ממנו, ומישהי כמוני שגם ככה עור הפנים שלי רגיש- אני אחשוב 10 פעמים אם לנסות את המוצר או לא.

  השבמחק
 28. טוב לדעת לגבי הליד קייר. עם קרליין אני מרוצה בינתיים, מסיר לי איפור בזריזות ובלי שאצטרף לשפשף שוב ושוב!
  שנה טובה ומתוקה! את האיחולים המפורטים יותר שלי תוכלי לקרוא בפוסט ראש השנה שעלה היום :-)

  השבמחק
 29. גם אני חשבתי שחשוב לחשוף את המידע לגבי גרנייה. עובדה שהיום בדיוק מישהי כתבה לי בפייסבוק שגם לה פתאום התחילו להתייבש העיניים בטירוף בעקבות שימוש במסיר הזה. אז כנראה יש בו באמת מרכיב כלשהו שגורם לתגובה הזאת אצל חלק מאיתנו. אם יש לך עיניים רגישות- ממליצה להתרחק!

  השבמחק
 30. את המסיר של גרנייה ממש לא אהבתי. קניתי אותו פעם (ממש בזול בסופרפארם), השתמשתי פעם, פעמיים ואולי שלוש, ואז פשוט זרקתי אותו לפח. אני שנים משתמשת במסיר איפור עיניים של ג'ייד (זה אולי המוצר היחידי של ג'ייד שיש לי) וממש מרוצה ממנו. ממליצה עליו בחום.

  השבמחק
 31. את כבר השניה שממליצה פה על מסיר האיפור של ג'ייד - בהחלט ייבדק!

  השבמחק
 32. אגב, היום ראיתי אותו בסופר פארם ב- 32 ש"ח, אל תקני אותו ב- 80 ש"ח! כמעט תמיד הוא במבצעים ועולה באיזור ה- 30 שקל.

  השבמחק
 33. היי!
  קודם כל-בלוג מקסים.
  שנית-אני מצטערת,אני חייבת לחלוק עלייך ;)
  אני משתמשת במסיר איפור של לוריאל שנים על גבי שנים,ועד כה לא מצאתי לו תחליף.
  מה גם,שכשניסיתי להחליף אותו,גיליתי שבאמת יש לי עיניים רגישות חח (וזאת בניגוד ל"מה?עיניים רגישות?לי?" שהפגנתי כשקניתי אותו אחרי שראיתי חברה משתמשת בו).
  הסוד עם מסיר האיפור הזה הוא מעט המתנה.להרטיב ספוגית,להניח על העין לפחות מדקה,ובוויש,גג 3 (ללא יותר מדי שפשופים) אני נפרדת לשלום מאיפור.
  מה גם,שיש לי עור שמנוני,ככה שאני בורחת בצעקות (טוב,כמעט חח) מכל מוצר לפני שהוא דו פאזי ומאיים עלי בשכבת השמן שבו.
  תני לו עוד צ'אנס:)

  השבמחק
 34. אם הלוריאל עובד עבורך אז זה מצויין! אני לא מציעה שתחליפי אותו. בשבילי המתנה שמסיר איפור יעשה את פעולתו זה לא כ"כ פרקטי, בייחוד אם יש חלופות אחרות בשוק שעושות את העבודה מהר יותר. עם הגרנייה הייתה לי חוויה לא נעימה, אבל עם הקרליין אני מסתדרת מצויין :-)

  השבמחק
 35. חייבת לציין שהגעתי לפוסט הזה לאחר חיפוש למסיר עיניים- כיוון שהמסיר של גרנייה גרם לי ליובש מזעזע (אני בוקר אחרי, עם הרבה קרם עיניים- ועדיין הן אדומות, יבשות וכואבות). עד כה השתמשתי בקליניק אבל עקב המחיר וכיוון שהוא קצת צרב - הרבה המלצות של בנות ברשת שטענו שהגרנייה מצויין ומתאים לבעלות עיניים רגישות החלטתי לנסות- והתוצאה מאוד עגומה..
  המסקנה: הרבה מדי בנות כותבות המלצות ומציינות שיש להן עיניים רגישות (העין היא אזור רגיש, דה!)- אבל לרובן אין באמת עיניים רגישות.
  הולכת לנסות את הליד-קייר אם עדיין קיים ואם לא ככל הנראה לנקום.

  מקווה שכבר יפסיק לגרד!
  נ.ב.
  אמנם הפוסט די ישן- אך חשוב לי להזהיר מפני גרנייה

  השבמחק
 36. כפי שאת רואה, גם לי היתה התנסות דומה עם הגרנייה כך שאני בהחלט לא ממליצה עליו...
  אני מקווה שהמצב בעיניים ישתפר בקרוב!

  השבמחק