‪Google+‬‏ ‪Google+‬‏
כמה מילים על הנושאים החשובים באמת.
לפניות, שאלות, בקשות וסתם להגיד שלום - אשמח אם תיצרו איתי קשר בכתובת israelmakeupblog@gmail.com

18.4.2017

Mac-tastic

הפוסט הזה כבר נהיה סוג של ריטואל - עדכון בהתחדשויות האחרונות שלי ממאק, חלקם מוצרים שחדשים לי לגמרי, עם חלקם אני חוזרת לאהבות ישנות. גם הפעם זה ערבוב של השניים, וככה אני אוהבת את המאק שלי. אני פתוחה לנסות דברים חדשים, אבל ביחד איתם אני לא מוכנה שייגעו לי במוצרי הבסיס המוכרים והאהובים. 


נתחיל עם רצף של מוצרי שפתיים. 
הראשון הוא שפתון מסדרת השפתונים הנוזליים בגימור מאט וחלק מקולקציית Kabuki Magic שנוצרה ביחד עם קאבוקי (לא המברשת) שהוא אחד המאפרים המפורסמים בעולם האופנה הבינלאומי. 
זה קצת מצחיק שעל שפתון בגוון סגול וומפירי כהה כתוב במפורש -spring/summer כי זה פחות או יותר הגוון הכי פחות אביבי או קייצי שאני יכולה להעלות על הדעת. אבל למאפרי אופנה יש תפיסות אחרות מהתפיסות הממוצעות והסבירות שלי, ולכן שפתון גותי נקבל (יש גם שפתון אפור אבן בקולקציה, למי שמעוניינת). 
בסופו של דבר, גם אם קונים את השפתון בקיץ אף אחד לא מונע מבעדכן לשמור אותו לחורף כשגוונים כאלה נראים יותר הגיוניים. הגוון עצמו משגע, סגול עמוק וגותי לחובבות הז'אנר, הפורמולה מצויינת והגימור נאה. 


התגעגעתן לבאלמים של מאק שיצאו משום מה מהמגוון הקבוע? זה לא אבוד לגמרי, כי תוכלו לקבל אותם בקולקציות מוגבלות, שבמסגרתן הם מידי פעם מחזירים מוצרים וותיקים שנעלמו. 
קולקציית Work it Out היא אחת כזאת, שהחזירה את צנצנות הבאלם / גלוס במגוון צבעים עליזים ומקפיצים. זו קולקציה שהרבה יותר צועקת לי "אביב קיץ" מאשר השפתון מקולקציית קבוקי והיא מדברת בטונים וורודים ואפרסקים של העונות החמות. הגוון הספציפי הזה הוא Love Your Body והוא וורוד קורלי כייפי וצבעוני בגימור רטוב וגלוסי.


התחדשתי בשפתון נוסף מסדרת Liptensity וכמובן שהייתי חייבת לבחור בגוון וורוד כי כזאת אני, בחורה בסיסית. אני אוהבת את הוורודים שלי נקיים וכזה הוא גוון Medium Rare, וורוד חמים ומחמיא. אני אוהבת את הפורמולה הזאת, מוצאת אותה עמידה אבל לא מייבשת והצבע, כפי שמובטח, עמוק ונוכח. 


אני מודה שאני כבר הרבה פחות בקטע של שפתונים מאט בגוונים וומפירים וכהים כמו Fallen Angel ומוצאת שהם לא מחמיאים לי, אבל מי שכן בעניין תאהב מאד את הגוון הזה וכדאי שתחטוף אותו לפני שהקולקציה תיעלם. את השפתון הוורוד תוכלו לרכוש מתי שבא לכן, סדרת Liptensity בינתיים לא יוצאת מהליין הרגיל.


כמה אני אוהבת את הסמקים המינראלים של מאק? מאד, עד כדי כך שכבר צברתי שניים וזה לא יהיה שקר להגיד שאני רוצה את כולם ומתכוונת גם לממש את האיום הזה. 
הגוון החדש ביותר באוסף שלי הוא Just A Wisp ולהגדיר אותו סתם כסומק "וורוד" יהיה עוול. זה וורוד מאד מאד קר עם גימור שהוא בין פרוסט למטאלי. מבחינתי אני משתמשת בו כתחליף להיילייטר, סומק והארה במוצר אחד. זה לא גוון שכל אחת תתחבר אליו או יחמיא לכל גוון עור וכדאי להניח אותו עם מברשת שהיא לא דחוסה. 


כאמור, זה לא גוון עבור כל אחת, אבל הוא אחד המיוחדים. אם אתן אוהבות סמקים שיש להם גימור שימר, הסדרה המינרלית של מאק היא מאסט עבורכן.


אחרון חביב, והוא על תקן מוצר אהוב שאני חוזרת אליו - Fix+ שאין עוד מלבדו. יש תרסיסים יוקרתיים ממנו, יש יעילים ממנו, אבל בינתיים אין נעים ממנו. הוא מקבע אותי, הוא מעצים לי אפקט של היילייטר ובעיקר - הוא מרענן מאד ומרפרש את המראה של האיפור, ואני כידוע אוהבת להעמיס פודרה. 
בשנים האחרונות חייתי בלעדיו, ואפשר בהחלט לחיות חיים טובים גם עם תרסיסים אחרים, אבל תמיד שמורה לו פינה חמה בלב שלי. 

מזכירה לכן, את המוצרים של מאק אפשר להזמין גם מהאתר הישראלי שלהם >> http://www.maccosmetics.co.il/

וכמעט שכחתי - חזל"ש שמח!


גילוי נאות: חלק מהמוצרים התקבלו לצרכי פרסום.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה