‪Google+‬‏ ‪Google+‬‏
כמה מילים על הנושאים החשובים באמת.
לפניות, שאלות, בקשות וסתם להגיד שלום - אשמח אם תיצרו איתי קשר בכתובת israelmakeupblog@gmail.com

21.11.2014

לק השבוע - אפקטים וחידושים

כיוון שכל כך הרבה זמן לא הייתה כאן פינת לקים, אני אפנק אתכן הפעם עם סקירה משולשת - גם לק בסיס שאני משתמשת בו לאחרונה, גם מדבקות לציפורניים וגם לק אפקטים מיוחד.
נתחיל עם לק הבסיס שאני משתמשת בו בחודשים האחרונים - Ridge Filler של Anny. כיוון שיש לי ציפורניים מאד לא בריאות, מתפצלות ולא אחידות, אני חייבת להשתמש בבסיס שמאחד את משטח הציפורן, אחרת המניקור שלי יוצא לא אחיד. 
ממלא החריצים של Anny ממלא את התפקיד נאמנה ויוצר מהציפורניים משטח חלק. הוא מתייבש מהר ואפשר להמשיך בזריזות לשלב הבא של מריחת הלק. הוא מסייע גם במניעת הכתמה של משטח הציפורן על ידי פיגמנטים של לקים כהים. המותג של Anny כבר הוכיח את עצמו כאיכותי בכל הנוגע ללקים הצבעוניים, ואם לשפוט לפי המוצר הזה גם ליין מוצרי הבסיס והטופ שלהם טוב גם הוא.
פחות טוב, לעומת זאת, היה הניסיון שלי עם מדבקות הציפורניים של Funailz. אני מרגישה קצת רע על הקטילה שאני הולכת לתת להם כאן, כי בסך הכל מדובר באתר צעיר שיצא במבצע של קוד להזמנת מדבקות חינם כדי שבנות יוכלו להתנסות ולהכיר. בגדול, אני חושבת שראיתי שם את עיצובי המדבקות היפים והמושקעים ביותר שיצא לי להתקל בהם, ובהחלט יש עם מה לשטוף את העיניים.
מצד שני, איכות המדבקות לא הייתה כל כך לטעמי. המדבקות האחרות היחידות שניסיתי היו של סאלי האנסן, והן היו מאד דקיקות, גמישות, השתלבו כמו לק על הציפורניים והיו קלות להסרה עם אצטון. המדבקות האלה, לעומת זאת, מרגישות כמו מדבקה - הן עבות ומעט קרטוניות, לא גמישות ולא התיישבו לי מושלם על הציפורניים (אפשר לראות את הפינות שלא אחידות). גם ההסרה שלהן הייתה קשה, והדבק של המדבקה לא נמס עם מסיר לק והייתי צריכה לקלף אותן פיזית מהציפורן.
שורה תחתונה - זה מיזם נחמד ויצירתי, אולם האיכות עדיין קצת לוקה בחסר. לעומת זאת, המחירים של האתר מאד נגישים, המשלוח חינם, העיצובים מהממים, ואם סתם בא לכן להתפנק עם קישוט רגעי לציפורניים - תמיד אפשר להזמין פעם אחת ולראות אם מתאימה לכן ההתעסקות הזאת. לפחות מבחינת עמידות אני יכולה להגיד שהן היו מאד עמידות עליי ולא התקלפו עד שלא הסרתי אותן.
תוכלו להזמין מדבקות מכאן. 

הבא בתור הוא לק אפקטים חדש של ביוטיקייר מהסוג של הלק המתפוצץ. קיבלתי להתנסות את הצבע הוורוד, ואמרתי למה לא. כמה הערות חשובות - כדאי למרוח אותו מעל לק אחר בעל גוון בולט כדי שיווצר האפקט היפה ביותר, וחייבים למרוח אותו אך ורק מעל לק שהתייבש במלואו. 
אם עושים את כל התהליך נכון - מתקבל אפקט "מתפוצץ" מושלם, ואני אהבתי את התוצאה הסופית. בגדול - זה לא אפקט שאני אלך איתו על בסיס קבוע, אבל התנסיתי כבר בלקים מהסוג הזה שהיו מאד דקים ויצרו סדקים לא אסטתיים שניראו עלובים. כאן התוצאה ניראת יותר אמיתית, ממש כמו אדמה שהתבקעה וזה מגניב בעיניי. 
זאת ההתנסות הראשונה שלי עם לקים של ביוטיקייר מכל סוג - והתרשמתי לטובה!

זהו חברות, הבטחתי לפנק וקיימתי (אני מקווה!). תודו שאתן לא רואות כאן נייל-ארט משום סוג שהוא כמעט אף פעם, כך שהיום הצלחתי להפתיע....

התנסיתן עם המדבקות של Funailz ויש לכן דיעה אחרת לגביהן? אהבתן את הלק הנסדק של ביוטיקייר? שתפו אותי בתגובות!

ושתהיה שבת חורפית רגועה :-)

גילוי נאות: BeautyCare

2 comments:

  1. עוד לא הספקתי לנסות את המדבקות, והדוגמא משגעת, אבל קצת מבאס

    השבמחק
    תשובות
    1. את עם ידיי הזהב שלך בטוח תצליחי להוציא מכל האפקטים האלה דברים יותר מעניינים ממני ;-)

      מחק