‪Google+‬‏ ‪Google+‬‏
כמה מילים על הנושאים החשובים באמת.
לפניות, שאלות, בקשות וסתם להגיד שלום - אשמח אם תיצרו איתי קשר בכתובת israelmakeupblog@gmail.com

13.12.2017

עומד למבחן - Wet n' Wild PhotoFocus Foundation

הרבה זמן לא סקרתי כאן מייקאפ בצורה מפורטת, ואני בוחרת לחזור לעניינים עם מייקאפ דראגסטור שאסף סביבו באזז צנוע בתקופה האחרונה.


קודם כל, כמה מילים על המותג. 
Wet n' Wild הוא מותג דראגסטור אמריקאי, זול מאד שהמוצרים שלו היו נחשבים פעם בתחתית סולם האיכות. בשנים האחרונות, עם הפריחה המטורפת של מותגי איפור יוקרתיים ועממיים יחדיו, גם ווט אנד וויילד עלו על העגלה והחלו לשפר את איכות המוצרים, את האריזות ולייצר סביבם באזז, בעיקר בזכות העובדה שהתמחור של המוצרים שלהם עדיין נותר מאד נמוך ונגיש.
אחד המוצרים שהגביר את ההייפ סביבם באופן משמעותי, הוא המייקאפ הזה - Photo Focus Foundation. המייקאפ מתיימר להעניק גימור מאט שמצטלם מושלם בכל תאורה. זה מוצר שמתכתב עם הטרנד של צילומי סלפיז ו"איפור אינסטגרם" - שימו לב איך עברנו מיתרונות כמו עמידות גבוהה וטשטוש פגמים, ל-"מצטלם יפה". 
המייקאפ מגיע במבחר מרשים של גוונים, ואני הזמנתי בגוון Porcelain הבהיר ביותר שמתאים לי בול ואפילו טיפונת חיוור מידי (אני תמיד מעדיפה מייקאפ בהיר מידי, מאשר כהה מידי). 
הפורמולה שלו נוזלית מאד ואני ניסיתי לטשטש אותו עם מברשות וגם עם ספוגיות. אני אישית מעדיפה את הגימור של ספוגית, אבל גם עם מברשת אפשר להגיע לתוצאות יפות. 
הוא מתקבע במהירות האור ובגימור מאט, ואני בהחלט מרגישה שזה אחד המייקאפים היבשים והמייבשים שאני מכירה. כשהוא מתקבע זה מרגיש כאילו הוא שואב את כל הלחות מהעור ונצמד אליו.
כיוון שהעור שלי מעורב / שמן, זה לא משהו שמפריע לי. מצד שני, אני כן מרגישה שהוא מייבש יותר ויותר ככל שמשתמשים בו יום אחרי יום, ואני מעדיפה להשתמש בו לסירוגין. 
הכיסוי שלו בינוני והוא מצליח לטשטש בצורה מוצלחת חוסר אחידות בגוון העור ולהותיר קנבס חלק להמשך האיפור. מצד שני, אני כן הבחנתי כמה פעמים שיש לו נטייה להדגיש דווקא חוסר אחידות במרקם העור. כלומר - איזורי יובש או נניח פצעון שבולט על העור ולא נרפא לגמרי. הפורמולה נצמדת לפגמים האלה ובמקום לטשטש אותם, מדגישה אותם יותר.
שימוש בפריימרים מתחתיו פתר את הבעיה הזאת. 


אחד החסרונות הבולטים הוא האפליקטור. במקום משאבה נוחה, את המייקאפ מוציאים באמצעות מקלון שמחובר למכסה. זה לא נוח, זה לא אסטתי וזה לא בריא ואני מודה שזה משהו שימנע ממני לרכוש את המייקאפ הזה שוב בעתיד.
בנוגע לטענה שהמייקאפ מצטלם מושלם, מהבחינה הזאת אני מסכימה לחלוטין. בעין המצלמה, יש לו באמת יכולת נהדרת ליצור לעור גימור "שלגיה" צח וזך, של עור ללא רבב והוא מחזיר אור, גם אור לא סלחני כמו פלאש, בצורה מופלאה. 
תמונה שלי מאופרת עם המייקאפ תוכלו למצוא >> כאן. 
העמידות שלו טובה, עד לנקודת השבירה אחרי כ-6 שעות ואז הוא מתפרק לחלוטין ודורש ספיחת שומנים מאיזור הטי ופידור מעליו. מהבחינה הזאת, הוא קצת מאכזב. אני בטוחה שעל עור יבש יותר הוא יהיה עמיד כפליים, אבל לאור הפורמולה שלו אני לא חושבת שהוא מלכתחילה יתאים לעור יבש ולא ייראה עליו יפה.


סוואטצ'ים, גבירותיי.
משמאל המייקאפ של ווט אנד ויילד, בגוון פורצלן, כאמור. באמצע קולורסטיי בגוון 150 (באף) - צהוב. הבלוב מימין, כי אני פייל בסוואטצ'ים, הוא האינפאליבל מאט של לוריאל בגוון אייבורי הבהיר ביותר - וורד מאד. המייקאפ של ווט אנד וויילד נייטרלי יותר משניהם ולכן גם יוצר את אפקט החיוורון של עור שלגיה.

לסיכום - שורה תחתונה. 
זה מייקאפ מעניין, כיוון שהגימור שלו כל כך יפה לצילומים, אבל יכול להיות בעייתי במציאות. אם יש לכן חוסר אחידות במרקם העור (איזורי יובש, פצעונים בולטים, מעט פלומה) - הוא ידגיש לכן את הפגמים הללו. 
אל תהרגו אותי, אבל אני חייבת להודות שהעור שלי מאד חלק (שגרת טיפוח שנותנת עבודה!), ולכן הגימור שלו על העור שלי נראה נפלא. אני כן אגיד שבתקופה שהאף שלי נורא התייבש מהצטננות והתקלף קצת, הוא נראה פחות נפלא באיזור הזה.
האפליקטור מרגיז, אבל זה משהו שאפשר להתרגל אליו. הוא מגיע במבחר של גוונים שיתאימו לכל אחת. נושא העמידות יהיה אישי מאד על כל אחת, תלוי בשומניות של העור ובפריימרים שאתן משתמשות (או לא משתמשות). 
זה מייקאפ שיכול להיות מושלם לאירוע כיוון שתצטלמו איתו נהדר. אם אתן מחפשות כיסוי טוב, הוא יעניק לכן את מבוקשכן.
אני ממליצה להניח אותו עם ספוגית לחה כדי לקבל את הגימור היפה והטבעי ביותר, ולפדר ביד קלילה, כיוון שברגע שהוא מתקבע על העור, הוא נצמד אליו כמו דבק ופידור מוגזם יכול ליצור בקלות מראה מקומח.

ההעדפה שלי, והמקום שאני הזמנתי ממנו, הוא אי-ביי הנאמן. שם ביחד עם דמי המשלוח זה עדיין יעלה לכן פחות מ-50 שקלים. ישנם כמה וכמה מוכרים שניתן לרכוש מהם >> כאן, כאן, וכאן.

ניסיתן את המייקאפ? אהבתן? שנאתן? כתבו לי בתגובות!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה