‪Google+‬‏ ‪Google+‬‏
כמה מילים על הנושאים החשובים באמת.
לפניות, שאלות, בקשות וסתם להגיד שלום - אשמח אם תיצרו איתי קשר בכתובת israelmakeupblog@gmail.com

22.10.2017

האם ההייפ מוצדק? Aline Cohen X Nikkie Tutorials

עוד לא נרגענו מההייפ סביב ההשקה של  שפתוני יאנה פרוביז ומסיכות החימר של לוריאל (את דעתי המפורטת לגביהם תוכלו  למצוא בפוסט >> כאן), וכבר נחתו עלינו שתי השקות חדשות ומדוברות. 
האחת היא השקה של גוונים חדשים בליין השפתונים של אלין כהן, והשניה היא השקה מחודשת ושיפוץ של שיתוף הפעולה בין עפרה לניקי טיוטוריאלס. 
אני רוצה להתחיל דווקא מהשפתונים של אלין, שהם מבחינתי ההפתעה הגדולה. 


לא עליתי על הסירה בסבב הראשון של השקת מותג האיפור של אלין כהן, שהוציאה לשוק ליין של שפתונים נוזליים במבחר מצומצם של גוונים. אני מודה שאלין, כדמות, לא ממש עושה לי את זה כי היא פשוט לא מדברת אל הדור שלי. רקדנית כוכבת מיוזיקלי, אפליקציה שהיא סינית מבחינתי ויוטיוברית אשר מגישה תכנים לגיל התיכון הרך. אלין היא דור אחר של מובילת דעת קהל, בחורה צעירה בת 16 שעושה חייל בכל הרשתות בהן היא פעילה. זה פשוט לא דור שאני חלק ממנו, או יותר נכון - יכולה, תיאורטית, להיות אמא שלו. לכן חשבתי לעצמי שגם המוצרים שלה לא מדברים אלי, ואם להודות על האמת, קצת זלזלתי ביכולת של בחורה צעירה להוציא תחת ידה מוצר באיכות גבוהה. 
במובנים מסויימים אני חושבת שצדקתי, כי היבטים כדוגמת הלוגו והאריזה החיצונית של השפתונים והמארזים שלהם מאד ילדותיים ומשאילים חופשי קונספטים שנחרשו עד דק על ידי המותג של קיילי ג'נר. העיצוב של המארזים החיצוניים אמנם שחור לבן, אבל מאד מקושקש ומשלב המון אלמנטים כמו פסים ביחד עם נקודות, איורים, שפתיים, עיניים ועוד. מהבחינה הזאת, זה ללא ספק נופל מהעיצוב האלגנטי והמתוקתק של ליין השפתונים של יאנה פרוביז. 
מצד שני, אפשר בקלות להתעלם מאריזות הקרטון ולזרוק אותן לפח ולהשאר עם השפתונים עצמם, שהם מינימליסטים ומזכירים בעיצוב המיכל שלהם את השפתונים הנוזליים העמידים של קרליין. 
במובן של המוצר עצמו, מסתבר שטעיתי בגדול כשזלזלתי ביכולת של אלין להפיק מוצר ברמה גבוהה. 
הקולקציה הניודית החדשה שהושקה לקראת החגים + שני גוונים חדשים לסתיו נחתו על שולחני ובכל הכנות, התרשמתי מאד לטובה. 
המרקם הוא בין נוזלי למוס - מה שמצד אחד מונע מהפורמולה להיות מייבשת מאד ומדגישה פגמים כמו פורמולות אולטרה מיימיות, אבל עדיין משמרת את הגימור המאט של שפתונים נוזלים. 
הם נוחים מאד להנחה וללבישה, הגוונים מאד עשירים והעמידות היתה, לפחות עלי, מצויינת. הגוונים משאירים הכתמה על השפתיים ומחזיקים מעמד גם אחרי אכילה ושתיה, לא מתפוררים ולא נוזלים.


אלה הסוואטצ'ים של הגוונים מהמארז הכולל 3 שפתונים. עלותו 219 ש"ח ותוכלו לרכוש אותו >> כאן. 
המארז הושק לכבוד החגים אבל עדיין זמין לרכישה באתר של גילטי. הגוונים הספציפיים הללו לא זמינים בינתיים לרכישה נפרדת מחוץ למארז, אבל מי יודע, אולי אם תהיו מספיק סבלניות גם זה יקרה. 
Big Mama הוא אולי הגוון הכי פחות אהוב עליי כיוון שהוא חום כתמתם בגוון מעט משונה שלא כל כך מחמיא לי. שני הגוונים האחרים, לעומת זאת, מהממים. Queen Ester הוא ניוד פיץ' עם נגיעות של אדום ו-Poliya הוא ניוד וורדרד מאובק. 


בנוסף למארז החגים, הושקו שני גוונים נוספים לכבוד הסתיו. Julie הוא סגול יין דרמטי, והיחיד שהפורמולה שלו קצת פחות אטומה ואחידה במריחה ראשונה וצריך קצת לבנות אותו. Hanal'e הוא עוד גוון ניוד על הסקאלה הוורדרדה כהה עם טונים חומים, דומה ל-Poliya מהמארז, אבל כהה ממנו. 
שניהם גוונים מרשימים ומושלמים לסתיו.
הגוונים כולם מאד יפים, אבל אני חייבת לציין שאמנם הם ניוד, אבל בסקאלה כהה יחסית, כך שעבורי זה לא ממש ניוד אלא גוונים בולטים למדי ויתאימו למשבצת של ניוד עבור נשים שכהות יותר ממני. זה דבר שבהירות עור צריכות לקחת בחשבון. כמו כן, מצאתי שהסוואטצ'ים של הגוונים באתר לא הכי תואמים את המציאות, ואני מציעה לכן להסתמך על הסוואטצ'ים שצירפתי כאן כדי לשפוט את כהות הגוונים.
בסך הכל, מדובר במוצר אחלה ששימש אותי נאמנה לכל אורך תקופת החגים שבאו עלינו לטובה, ובעיקר לאורך ארוחות החג המרובות והרשימו עם עמידות יפה.
לסיכום, לא להסתכל בקנקן או במי שעיצבה אותו, אלא במה שיש בתוכו - מעולם לא היה מדוייקת יותר!


וכעת נדבר על ניקי טיוטוריאלס והשת"פ שלה עם עפרה. 
על החלק הראשון של השת"פ שהושק בקיץ לא הייתי מפרגנת. זה הרגיש לי כמו שת"פ מפוזר, מבולבל, לא אחיד, וכניסיון לתפוס כמה ציפורים באבן אחת כשבסוף התוצאה היתה תפסת מרובה לא תפסת. הניסיון לדחוף למארז גוונים משונים וקשים ללבישה שכולם ביחד לא יכולים להתאים אף פעם לאישה אחת היה נראה לי תמוה ובכלל, כל ההגיון הארטיסטי מאחורי הקולקציה לא היה ברור לי. היבעתי את הדיעה הזאת בצורה ברורה בפוסט שכתבתי בנושא >> כאן. 
אני מניחה שאחרי תהליך של חושבים והסקת מסקנות, ניקי ועפרה החליטו לצאת עם שת"פ נוסף שהוא בעצם שיפוץ של הקולקציה הראשונה ופירוק שלה לגורמים שונים. 
חיצי הביקורת העיקריים הופנו כלפי ההיילייטר שהיה בסגנון היילייטר הפיצה של עפרה, וכלל 3 גוונים בסקאלות מאד שונות שיתאימו לגווני עור מאד שונים. לא היה שום היגיון למשתמשת הממוצעת לקנות מוצר שהיא יכולה להשתמש רק בשליש ממנו. 
לכן עפרה וניקי עשו מעשה והחליטו לפרק את ההיילייטרים ל-3 והשיקו אותם מחדש כמוצרים נפרדים. כעת אפשר להשיג את כל אחד מהגוונים לפי ההעדפה האישית, מבלי להתקע עם עוד שני גוונים לא רלוונטים. 


הגוונים הבהירים מההיילייטר המקורי הם Glazed Donut הלבן  ו-Glow Goals הפיץ' והם נשארו ללא שינוי. ההילייטר הכהה שנקרא Blind the Haters עבר שינוי קל בגוון שהפך אותו לפחות נחושתי ויותר לביש. 
באופן מפתיע הגוון האהוב עליי מבין השלושה הוא דווקא Glow Goals האמצעי, שהוא לדעתי דיופ מוצלח לשמפיין פופ של בקה. גוון פיץ' לא חם מידי ומחמיא וגימור מבריק עד הירח, בהתאם  למסורת ההילייטרים המהממים של עפרה. 
דווקא את הגוון הבהיר ביותר פחות אהבתי כיוון שלדעתי יש לו מרקם גירי, ההברקה פחות יפה על העור וקשה לטשטש אותו. 
אם איכשהו קרה המקרה ועדיין אין לכן באוסף את אחד ההיילייטרים של עפרה, אז אלה הם בהחלט אופציה עבורכן וההמלצה האישית שלי היא ההיילייטר בגוון Glow Goals. תוכלו להשיג אותו >> כאן. 
עוד שינוי שנעשה הוא באריזות של ההיילייטרים שהפכו להיות הרבה יותר מושקעות ופחות זולות. זה מהלך שחוזר על עצמו עם שת"פים של עפרה עם מובילי דעת קהל מחו"ל שרגילים להשיק מוצרים עם מותגים שמשקיעים באריזות אטרקטיביות (כגון בקה וטו פייסד) ופתאום אריזות הפלסטיק של עפרה עבור מוצרים שהם לא זולים - ניראות מגוחכות ומזלזלות. 
לכן בהשקה החדשה בוצע שינוי של הליין וכנראה שנמשיך לראות את האריזות האלה גם בהיילייטרים הבאים שלא יהיו חלק משת"פ, כפי שקרה עם אריזות השפתונים הנוזליים לאחר השת"פ עם מאני MUA. 
אם עפרה רוצים לשחק במגרש של הגדולים, הם צריכים ללמוד את החוקים החדשים.


ביקורת נוספת לגבי השת"פ המקורי הושמעה לגבי הגוונים של השפתונים שהיו משונים, לא לבישים ולא מחמיאים עבור 90% מהאוכלוסיה (ובוודאי אם קונים אותם במארז). הפעם, הושק שפתון בגוון חדש שנקרא Dutchess והוא גוון מקסים, סגול וורוד כהה ומתאים לחורף. עם זאת, אם כבר יש לכן באוסף את השפתון מהשת"פ עם אשלי, או שפתונים מהשת"פ עם מאניMUA או שפתונים מקולקציית היין שיצאה בשנה שעברה - אין לכן צורך בגוון הזה כיוון שהוא דומה להם מאד. את השפתון ניתן להשיג >> כאן.
לסיכום, אני מרגישה שלשת"פ הנוכחי יש הרבה יותר להציע מאשר לשת"פ הקודם. ראשית, אין חובה לקנות את הכל בבאנדל ולהתקע עם מוצרים שאין מה לעשות איתם. בנוסף, זה מאפשר טווח בחירה רחב יותר בין קשת של גוונים לבישים ויפים.
האם אני עדיין חושבת שיש כאן פספוס מסויים באיחוד בין עפרה לניקי? כן, לצערי. אבל הפעם אני מרגישה, לפחות, שנעשה מאמץ להציע מוצרים שיש מאחוריהם הגיון והם לא רק מבחינת מוצר אספנות לראותו בלבד ותו לא. 

אז מה היה לנו כאן? שפתונים שהפתיעו ושת"פ שחזר בתשובה. 
מה דעתכן על השת"פים האחרונים של עפרה וניקי ועל מותג האיפור הגדל של אלין? כתבו לי בתגובות!
כמו כן, אם לא שמתן לב, את כל המוצרים שהזכרתי בפוסט אפשר לקנות בגילטי, וממש במקרה אני גם מגרילה גיפט קארד בגובה של 500 ש"ח לבזבוזים באתר של גליטי. כל מה שצריך לעשות, אם עדיין לא עשיתן, זה לייק לעמוד של הבלוג בפייסבוק ולעקוב אחר העדכונים שם. להשתתפות הכנסו >> כאן. 

אין תגובות:

פרסום תגובה