‪Google+‬‏ ‪Google+‬‏
כמה מילים על הנושאים החשובים באמת.
לפניות, שאלות, בקשות וסתם להגיד שלום - אשמח אם תיצרו איתי קשר בכתובת israelmakeupblog@gmail.com

16.9.2018

5 סימנים לשנה טובה באיפור

יש משהו בתקופת החגים שאני ממש אוהבת, יותר מכל תקופה אחרת בשנה. זה יישמע מאד קלישאתי, אבל כן - התחלות חדשות עושות לי את זה, בשילוב עם חילופי העונות (הסתיו מגיע, הוא חייב) וחגים שכל מטרתם לסמל את תחילתה של השנה וסיומה של תקופה. לסגור דלת זו תמיד הזדמנות לפתוח דלת חדשה, וכל הג'אז הזה.


מישהי שעשתה משהו חדש בשנה החולפת היא יאנה פרוביז, שהשיקה מגוון של מוצרי איפור בליין שלה. שפתונים נוזליים, גלוסים, אייליינר מעולה ועכשיו גם ליין ריסים חדש, שנראים מהממים ואיכותיים אפילו בעיניה של מישהי כמוני, שרחוקה מלהיות אשפית של ריסים. הקופסה, רק תראו את הקופסה - מוזהבת, קשיחה, מושקעת. הריסים יושבים בתוכה כמו סוג של סוד שאני לא רוצה אפילו לפתוח אלא רק להשאיר אותם בתוכה ולפלרטט עם המחשבה לנסות אותם פעם, אם יהיה לי אירוע מיוחד.
יש משהו בליין של יאנה שקוסם לי, לא רק כי יאנה היא קוסמת בעצמה עם ידיים של זהב וכישרון אדיר, אלא כי ניכרים במוצרים שלה הרצון לבידול. זה ליין שיש לו Look & feel מאד ספציפי ומאד ממותג ליאנה. עושה רושם שנעשתה פה חשיבה לא רק על המוצרים, אלא גם על האריזה, העיצוב, הלוגו, המיתוג. לי, כצרכנית, הדברים האלה חשובים. שפתונים יפים ופורמולות טובות אפשר למצוא בהרבה מקומות, אבל מהו הדבר החמקמק הזה שמחבר אותנו למותג ספציפי וגורם לנו לרכוש ממנו - במיוחד מותג כמו של יאנה שאותו ניתן להשיג רק אונליין ולא להרגיש את המוצרים בחנות?


אושיית רשת נוספת שפרצה עם מותג איפור, אחד מיני מגוון רחב של מותגים על שמה, היא אלין כהן. אלין היא בחורה צעירה, תיכוניסטית בעצם, שהפכה להיות אימפריה. היא חולשת על חוגים לריקוד, מותג איפור, רשתות חברתיות המונות עשרות אלפי עוקבים ואפילו מותג של טיולים מאורגנים לחו"ל. 
המוצר האחרון שהשיקה אלין במסגרת ליין האיפור שלה היא מסקרה, שהיתה סביבה דרמה גדולה בעקבות השם שבחרה לתת לה - Negro, שמהווה את המקור לכינוי הגנאי Nigger נגד שחורים. אלין הואשמה בעיוורון תרבותי וחברתי, אבל אם להודות על האמת אני לא חושבת שיש פה יותר מאשר חור מאד גדול ומביך בהשכלה. ניכר היה מתגובתה של אלין שהיא באמת לא יודעת על מה המהומה, וזה מעיד על חוסר מודעות מחריד כלפי מוסכמות חברתיות היסטוריות וגלובאליות. 
שויין, אז שם המסקרה שונה בצורה מלאכותית (כעת היא נקראת Nero), והמשבר חלף, עד שצץ משבר חדש, שהפעם סבב סביב תמונות קמפיין למותג האיפור שהיה להן נופך קצת מיני מידי.
המסקרה עצמה - בסדר. לא משהו שהרעיד את עולמה של אף אחת, אני בטוחה. את השפתונים הנוזליים שלה דווקא אהבתי מאד, אני סבורה שיש להם פורמולה מצויינת. מוצרים נוספים שלה לא ניסיתי, ובוודאי שלא טסתי לטיול בהנחייתה או השתתפתי בכיתת ריקוד, או לבשתי טישרט בעיצובה, או עקבתי אחריה במיוזיקלי או לקחתי חלק באלף ואחד הפלטפורמות האחרות שבהן היא משתמשת כדי לדחוף לקהל העוקבים שלה עוד ועוד ועוד מוצרים על שמה.
אל תטעו, לעבוד קשה ולבנות עסק מצליח זה ממש לא עניין שאני מזלזלת בו, אבל אולי אני כן חושבת שזה לא משהו שחייבים לעשות בגיל 15 בעידודם של ההורים שלך. 
אבל נחזור רגע לנושא שפתחתי בו לגבי המותג של יאנה פרוביז. מהו הדבר הזה שמחבר אותנו למותג, שהופך אותו לנחשק? אני מודה שהדבר הזה הוא לא השם אלין כהן או הפרצוף שלה או הדרכים שבהן היא משתמשת כדי למתג את עצמה ואת המוצרים שלה. 
אצל יאנה יש מחשבה, יש תהליך יצירה שבא לידי ביטוי במוצרים שלה, יש גם קריירה שנבנתה לאורך שנים של עבודה קשה בתעשייה וקניית ידע מקצועי אמיתי. יאנה לא בהכרח מוכרת את עצמה, היא מוכרת את הידע שלה ואת הטעם שלה ולא נקשרו בשמה שום סקנדלים או שערוריות רשת שבעזרתן היא יצרה עניין סביב המוצרים שלה. 
מדברים הרבה על להיות "גירל בוס", וכלפי חוץ אלין כהן היא אולי דוגמה מצויינת לכך - ילדה שהרימה עסק מפואר על הגב שלה. אבל, האומנם? כי בסופו של יום, אלין משתמשת בכל אותן טכניקות סקסיסתיות ומיזוגניות שבהן משתמש עולם הפרסום לאורך דורות כדי למכור לנשים ולנערות מוצרים. תדמית הלוליטה, השפתיים המנופחות, האימג' הנועז, הגוף המושלם והחשוף בכל הזדמנות, הבית עם הבריכה. השילוש של כסף, רזון ורמיזה של מיניות - הרי זה עושה מיליארדים למותגים הגדולים כבר שנים, אז למה שזה לא יעבוד בשביל אלין כהן?
וכן, זה עובד. והנה דור נוסף שגדל על אותם ערכים שלא משתנים ואותן פרדיגמות פרסומיות שלא מתחלפות. ואלין היא אולי גירל בוס, אבל היא בוסית מיושנת מאד של שיטה מבאסת מאד.
מהצד השני יש את יאנה. שהיתה מאפרת "רגילה" שפנתה למדיה לא רגילה ועשתה מזה עסק. שהפכה את הכישורים ואת היכולות שלה למוצר ממשי שניתן לקנות, אבל לא מייצגת שום דבר מעבר לאותם כישורים ויכולות. יאנה היא לא סמל סקס, וטוב שכך. בניגוד למוצרים של אלין שהם כולם סובבים סביב המותג של "אלין" והמיתוג האגוצנטרי שלה (ולא הכי אסטתי לטעמי), המוצרים של יאנה הם עולם אחר לגמרי.
הדבר החמקמק הזה? זו האריזה המושקעת, המוצר היפה שיושב על השידה, האייליינר המעולה שנותן עבודה ומגיע עם טוויסט שאף אחד לא חשב עליו קודם. התשוקה שיש ליאנה לתחום שלה ולעסק שלה מורגש, אבל הופך אותו גם לכל כך הרבה מעבר לרק "יאנה". זה מותג, עם סיפור משל עצמו שאני מעדיפה עשרות אלפי מונים על פני הסיפור של מותגים כשל אלין כהן.
את הריסים של יאנה אפשר להשיג בגילטי >> כאן ואת השפתון >> כאן.
את המסקרה של אלין ניתן להשיג בגילטי >> כאן.


עוד מותג שהתחלנו לשמוע עליו השנה, הוא Promise, מותג טיפוח ישראלי חדש מהניילונים. יש להם מוצרים חמודים, רכיבים סבירים (שום דבר וואו, אבל גם שום דבר מזיק), והאמת שקרם העיניים שלהם הוא השיחוק הכי גדול של הליין מבחינתי. האריזה היציבה והאטומה והגוון הסגול העשיר גורמים לה לבלוט על השידה. אבל מעבר לזה - הפורמולה עצמה הפכה להיות אחת האהובות עליי. קרם שסך כל היתרונות שלו הוא שהוא יתאים לכולן. לא עשיר מידי, אבל גם לא דליל מידי. לא מכביד ומדגיש נפיחות, אבל גם לא בלתי מורגש. טוב לשימוש גם בבוקר וגם בלילה - פשוט אחלה קרם.
את קרם העיניים ניתן להשיג בגילטי >> כאן.


עפרה נמצאים פה הרבה זמן, וגם בבלוג הפציעו מיליון ואחת פעמים בערך - ועקב האכילס שלהם תמיד היה האריזות. אמת המחירים של מוצרי עפרה היא בינונית ומעלה, והאריזות תמיד היו באיכות ובעיצוב של בינוני ומטה. כל זה משתנה עכשיו עם תהליך של עדכון ושידרוג המוצרים של עפרה, ובין השאר פלטת ההיילייטרים החדשה הזאת שהושקה לאחרונה. זו פלטה מהממת, באמת שהיא חלומה של כל מכורת היילייטרים באשר היא, כיוון שהיא מכילה את הבסט סלרס של המותג + היילייטר חדש לגמרי. ההיילייטרים המוכרים שנכנסו לפלטה הם היילייטר הפיצה המפורסם, רודיאו דרייב ובליספול. ההיילייטר החדש (מצד ימין למעלה) נקרא Star Island והוא יתאים גם לבהירות.
ההלייטרים של עפרה הם באמת אגדה, עם גימור שמבריק עד הירח. מכורות כבדות לא יהיו מוכנות לוותר עליהם בעד שום הון, ועם שת"פים עם משפיעי דיעה נכונים בינלאומיים כמו מאני MUA וניקי טיוטוריאלז עפרה הפכו למותג מפורסם לא רק בארץ ובקרב מאפרות, אלא בכל העולם.
הפלטה באריזה החדשה היא החבילה המלאה - גם מוצרים שנותנים עבודה, וגם אריזה איכותית, כבדה ומושקעת.
להשיג בגילטי >> כאן.

ולסיכום - הפתעה!
בטח אתן תוהות מדוע לא הופיעו סוואטצ'ים בפוסט, והסיבה לכך היא שבכולם אני לא יכולה לגעת כיוון שאחת מכן תזכה בהם - ריסים ושפתון של יאנה פרוביז, קרם עיניים של פרומיס ופלטת ההיילייטרים של עפרה.
מה צריך לעשות?
1. להצטרף לקבוצת הסקין קייר בפייסבוק >> כאן.
2. להצטרף לרשימת התפוצה של הבלוג במייל + לאשר קבלת הודעות >> כאן.
3. להגיב לי כאן בפוסט שביצעתן את כל השלבים. אני אבקש מהזוכה את כתובת המייל ושם הפייסבוק שלה כדי לוודא את מילוי כל השלבים :)
הזוכה תיבחר ב-3.10.
בהצלחה לכולן ושנה טובה!

129 תגובות:

 1. אהיה כנה, נכנסתי מתוך סקרנות על ההגרלה. אבל! הכתיבה והתמונות, משכו אותי וגרמו לי להרגיש כאילו אני קוראת את זה מתוך מגזין כלשהו. אהבתי ביותר, בהצלחה!

  השבמחק
 2. ביצעתי את כל השלבים :)
  (רק מחכה שיאשרו אותי בקבוצת הפייסבוק)

  ומסכימה עם כל מילה לגבי יאנה פרוביז! יש לה מוצרים מהממים מלאי מחשבה מאחוריהם.

  השבמחק
 3. ביצעתי את כל השלבים! Hgkh109@gmail.com

  השבמחק
 4. ביצעתי את כל השלבים..
  חלום שלי לנסות את ההיילטרים של עפרה!
  שנה טובה:)
  יעל

  השבמחק
 5. אהבתי מאוד את מה שכתבת על יאנה ואלין, אכן שני עולמות נפרדים, אני חושבת שזה כנראה גם עניין של גיל, בגילי המופלג (32, נו) אני כבר במקום אחר שלא מחפש רעש וצלצולים ויודע להעריך איכות ועבודה קשה, אין ספק שיאנה מדהימה והשאיפה שלה לשלמות ניכרת אפילו בסרטונים שהיא מעלה. בקיצור, חפרתי, אשמח כמובן להשתתף בהגרלה :) razyaffe@gmail.com, חברה בקבוצת הטיפוח כבר מזמן ועוקבת אחרייך באדיקות, עכשיו גם מנויה פה בבלוג :) שתהיה שנה טובה!

  השבמחק
 6. ביצעתי את כל השלבים 🌹, אשמח לזכות 😍❤️

  השבמחק
 7. פוסט מהמם. הפלטה נראית מווווש!
  עשיתי את כל השלבים ואשמח להשתתף בהגרלה, מתה שיהיה לי כבר איזה שימר של עופרה בקולקציה התנועה שלי.
  שתהיה שנה טובה וגנר חתימה טובה 😘

  השבמחק
 8. ממש אהבתי את הכתיבה שלך

  ביצעתי את כל השלבים😀

  השבמחק
 9. מסכימה עם כל מילה שכתבת לגבי יאנה! אשמח להשתתף בהגרלה ובצעתי את כל השלבים. בפייסבוק noa.gadol מייל noa_gadol@hotmail.com

  השבמחק
 10. אוהבת את הסקירות שלך! ביצעתי את כל השלבים :) שנה טובה לכולן :)

  השבמחק
 11. יש תוספת נקודות למי שהשלבים בוצעו אלצה כבר מזמן? (;

  השבמחק
  תשובות
  1. היוש! ברכות, את הזוכה!!!!! אל תשכחי לכתוב לי מייל / לשלוח הודעה בפייסבוק כדי שנוכל לתאם את משלוח הפרס :)

   מחק
 12. עוקבת ומקווה לזכות ליום ההולדת שלי שבשבוע הבא:)

  השבמחק
 13. בצעתי את כל השלבים
  אשמח להשתתף בהגרלה 🙏🏻🙂
  Daniella0496@walla.co.il
  Daniella Dana Dezinfeld

  השבמחק
 14. היי ביצעתי את כל השלבים!

  מייל: meno.sevenfold@gmail.com
  פייסבוק: Meno Gangte

  השבמחק
 15. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 16. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 17. ביצעתי את כל השלבים! אשמח להשתתף בהגרלה..שנה טובה ��

  השבמחק
 18. אהבתי...כנה וקולחת, בהצלחה

  השבמחק
 19. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק
 20. כל השלבים בוצעו �� תודה על עוד פוסט מצוין!

  השבמחק
 21. אהבתי את הכתיבה שלך, הכל בוצע��

  השבמחק
 22. שנה טובה ובהצלחה ��
  Amirav33@gmail.com
  אשמח להשתתף בהגרלה

  השבמחק
 23. היי, ביצעתי את כל השלבים ♥ שנה נהדרת!

  השבמחק
 24. ברור שביצעתי הכל! מהמם!

  השבמחק
 25. היי! ממש אהבתי את הסקירה! אשמח להשתתף בהגרלה :)

  השבמחק
 26. אהבתי את הסקירה. אשמח להשתתף בהגרלה!

  השבמחק
 27. כל השלהים בוצעו!
  בפייסבוק- נעמה מיכאלי

  השבמחק
 28. שמחה שרשמת על המסקרה של אלין, תהיתי האם לבקש שירכשו לי אותה, אבל אם היא לא וואו לא אשתגע את מקורביי לכך.
  * רשומה גם לקבוצה שלך וגם לבלוג :)

  השבמחק
 29. תודה על הבלוג הנעים והאינטליגנטי. עוקבת אחריך כבר הרבה זמן. אשמח להשתתף בהגרלה. שנה טובה ��

  השבמחק
 30. ביצעתי את כל השלבים��
  השם שלי בפייסבוק הוא נעם פלדמן
  האימייל שלי:noamfld200120@gmail.com

  השבמחק
 31. בצעתי את כל השלבים!! בהצלחה לכולו!!

  השבמחק
 32. ביצעתי את כל השלבים������

  השבמחק
 33. איזה כיף! ביצעתי הכל. שנה טובה!

  השבמחק
 34. ביצעתי הכל ונהננתי מאוד לקרוא את הפוסט! שנה טובה :) :)

  השבמחק
 35. ביצעתי את כל השלבים ��שנה טובה ����

  השבמחק
  תשובות
  1. המייל שלי הוא shahar1798@gmail.com
   והפייסבוק שלי הוא שחר שמילוביץ

   מחק
 36. ביצעתי את כל השלבים...שנה טובה

  השבמחק
 37. בלוג מהמם �� ביצעתי את כל השלבים .. שיהיה בהצלחה ושנה טובה !
  אושרי אמסלם

  השבמחק
 38. אהבתי איך שרשמת על יאנה פרוביז.. אני כבר כמה חודשים מתה לקנות את הריסים שלה.. בצעתי את כל השלבים אשמח להשתתף בגרלה ❤️

  השבמחק
 39. אהבתי את הבלוג ��
  כול השלבים בוצעו שיהיה בהצלחה שנה וגמר חתימה טובה ��

  השבמחק
 40. ביצעתי הכל יקירה:)

  השבמחק
 41. ביצעתי את כל השלבים :)
  שנה טובה

  השבמחק
 42. שבוע טובה, בוצעו כל השלבים!

  השבמחק
 43. ביצעתי את כל השלבים! ☺️

  השבמחק
 44. ביצעתי את כל השלבים! אשמח להשתתף בהגרלה 😁 מחזיקה אצבעות לזכות!

  השבמחק
 45. היי עשיתי את כל השלבים, אני אשמח להשתתף בהגרלה ��
  Ostfeldorly@gmail.com

  השבמחק
 46. ביצעתי את כל השלבים❤❤

  השבמחק
 47. אשמח להשתתף, ביצעתי את כל השלבים ��

  השבמחק
 48. הכל בוצע באהבה! נהנת מאוד לעקוב 💕 תודה על ההגרלה השווה!

  השבמחק
 49. ביצעתי את כל השלבים
  Shani Israel:)

  השבמחק
  תשובות
  1. דרך אגב אני ממש מסכימה איתך על המיתוג של 2 החברות השונות.. אני חושבת שיאנה ממש משקיעה בכל מה שהיא עושה (מעולם לא היה לי מוצר שלה אבל אפשר לראות זאת) ואלין מטפחת את התדמית של כל הקרדשיאנס ורואים שאין שם מחשבה ועומק. אבל זה מה שהנוער אוהב היום.. כמה שעצוב ככה נכון.. עם מוזיקה כמו דודו פארוק שמצליחה אין הרבה למה לצפות מהדור הזה.

   מחק
 50. ביצעתי את כל השלבים ❤❤

  השבמחק
 51. הסקירה כתובה בצורה מדהימה לדעתי🙏🏻💕
  (כמובן שהכל בוצע)

  השבמחק
 52. איזה פוסט כיפי
  אשמח להשתתף הכול בוצע ��
  אימייל rotem1408@gmail.com
  בפייס rotem zrihan

  השבמחק
 53. ביצעתי את כל השלבים :)

  השבמחק
 54. הכול בוצע בהצלחה!!! אורלי עבודי.מייל :aboudio@walla.com פייסבוק :orli aboudu.הגרלה ובלוג חלומייםםםםםם❤❤❤

  השבמחק
 55. פוסט מהמם כרגיל.והגרלה פשוט חלומית!!!! בצעתי את כול השלבים ברוררררררררר.מייל aboudio@walla.com פייסבוק orli aboudu

  השבמחק
 56. לא בטוחה אם התגובה הקודמת שלי פורסמה:0 אבל ביצעתי את כל השלבים:)

  השבמחק
 57. הכל בוצע :) שנה מקסימה 3>

  השבמחק
 58. איזה פוסט מעולהה וואו. נהנתי מכל מילה.

  וביצעתי את כל השלבים!

  השבמחק
 59. בוצעו כל השלבים
  תודה רבה על כל המידע באמת פוסט מעולה!!

  השבמחק
 60. ביצעתי את כל השלבים! שנה טובה וגמר חתימה טובה!

  השבמחק
 61. ביצעתי את כך השלבים גמר חתימה טובה :)
  neeman.mor@gmail.com

  השבמחק
 62. ביצעתי את כל השלבים 😁

  השבמחק
 63. ביצעתי את כל השלבים. גמר חתימה טובה

  השבמחק
 64. תמיד כיף לקרוא את הפוסטים שלך!! עשית לי חשק בטרוף לרכוש לי כמה מוצרים מהליין של יאנה 😬😬
  עשיתי את כל השלבים ❤️❤️

  השבמחק
 65. ביצעתיאת כל השלבים
  אלה elagal10@walla.co.il

  השבמחק
 66. פוסט מדהים!!!
  ביצעתי את כל השלבים!
  צום קל וגמר חתימה טובה!
  בהצלחה לכולם!
  Marina Le
  Glambam1142@gmail.com

  השבמחק
 67. נהניתי לקרוא כמו תמיד. כבר רשומה לבלוג ולקבוצה. שתהיה שנה מעולה ❤

  השבמחק
 68. פוסט מעולה!
  הכל בוצע :)

  השבמחק
 69. תודה על פוסט הממתקים המהמם!
  אשמח להשתתף בהגרלה ,ביצעתי את כל השלבים.
  שם המשתמש בפייסבוק : Michal Englander
  מייל: mikey.e.26@gmail.com

  השבמחק
 70. היי, פעם ראשונה שראיתי את הבלוג שלך והאמת אהבתי מאוד. מסכימה עם הדעות שלך לגבי אלין ויאנה. תמיד הדהימו אותי היכולות והידע שלה והיא גם גדלה בעיר שלי :) תמיד היה לי חלום לנסות את הריסים שלה ואת השימרים של עופרה אבל לא היתה לי אפשרות. אשמח להשתתף בהגרלה, וביצאתי את כל השלבים:) ותודה רבה לך על ההזדמנות :)

  השבמחק
 71. נהנתי מהכתיבה בעיקר ההשוואה הנכונה בין יאנה פרוביז לאלין כהן. הבדל של שמיים לארץ.
  אשמח להשתתף בהגרלה
  Marmaria.kovalevsky@gmail.
  תמשיכי לספק תוכן מצויין:)

  השבמחק
 72. הי!
  ביצעתי את השלבים חוץ מרישום בפייסבוק.
  אני לא פעילה בו. מקווה שזה בסדר...

  השבמחק
 73. היי בפייסבוק אני כבר מזמן עכשיו גם הבלוג באופן רישמי : )

  השבמחק
 74. היי, ביצעתי את כל השלבים, נהנתי מאוד מהבלוג והפירוט המוקפד. הלוואי ואזכה, חדשה בתחום וזו אחלה דרך להתחיל.
  adidafinkel@gmail.com
  שמה גם טלפון כי המייל לפעמים לא מגיב...
  0505756628

  השבמחק
 75. אני ממש מבסוטית מהקרם של פרומיס גם האריזה חפה ונוחה ❤
  אשמח להשתתף המייל שלי הוא myone13688@gmailcom

  השבמחק
 76. הכול בוצע בהצלחה !!!! הפוסטים שלך מסייעים לי רבות בקבלת ההחלטות מה כן ומה לא לקנות!!!! orli aboudu בפייסבוק.מייל :aboudio@walla.com

  השבמחק
 77. כול השלבים בוצעו ובאהבה גדולה ❤❤❤❤❤

  השבמחק
 78. ביצעתי את השלבים הלוואי ואזכה פעם אחת מכל ההגרלות :-) שבת שלום

  השבמחק
 79. ביצעתי את כל השלבים! 3>

  השבמחק
 80. ביצעתי את כל השלבים
  מסכימה לגבי המסקרה של אלין באמל לא הכי מיוחדת.
  אבל האודמים שלה מעולים
  אשמח לזכות

  השבמחק
 81. פוסט מעולה כרגיל!! ביצעתי את כל השלבים! אהיה הכי מאושרת לזכות! :)

  השבמחק
 82. תודה שלבים בוצעו מזמן Hsot1968@gmail.com סיגל

  השבמחק
 83. עשיתח את כל השלבים, תודה על ההגרלה ❤

  השבמחק
 84. מהממת!! עשיתי הכל ❤️��

  השבמחק
 85. שנה טובה!! ביצעתי את כל השלבים.
  בפייסבוק: Adi Jacobsen
  במייל: aditoyou @ walla.com
  ללא רווחים

  השבמחק
 86. השלבים בוצעו.
  שנה טובה וחג שמח!

  השבמחק
 87. לגמרי מבינה אותך על ההתחלות החדשות, זה ככה אצל כולם :)

  השבמחק
 88. היי יקירה, חייבת לציין שהפוסט כתוב בצורה מדהימה, מאוד עיניינית ולא מלוקקת ובאמת אפשר להרגיש את הכנות ואת הערכה שלך כצרכנית נבונה. אני מאוד אוהבת את הפורמולה של השפתונים של אלין כהן ודווקא פחות התחברתי לפורמולה של יאנה, אבל ללא ספק יש משהו הרבה יותר מקצועי, כנה ואותנטי במוצרים של יאנה. לא יצא לי כל כך להתנסות במוצרים של פרומיס ולכן אני יותר מאשמח לבשלהש בהגרלה ולהתנסות בהם. תודה רבה וחג שמח! ביצעתי את כל בשלבים:))

  השבמחק
 89. בוצעו כל השלבים

  השבמחק
 90. בוצעו!!!!

  השבמחק
 91. אשמח להשתתף בהגרלה, כמובן שהצטרפתי בשמחה להכל.
  Dejinat@gmail.com

  השבמחק
 92. עוקבת אחרייך באינסטגרם ואחרי הקבוצה שלך ונהנית מהתוכן שאת מעלה. תודה ❤️
  חג שמח ושנה טובה.
  אשמח להשתתף בהגרלה
  Diana. S1912@gmail.com
  Diana sheinbin

  השבמחק
 93. עשיתי את כל השלבים! ממש סקרנת עם הקרם עיניים😍

  השבמחק
 94. עוקבת ותיקה שלך, בכל המדיות.. שנה טובה ומתוקה! 🥂🍎🦋 Maya Levi
  m032830@gmail.com

  השבמחק
 95. ביצעתי את השלבים
  אילנה שגיב
  Ilanasagiv308@gmail.com

  השבמחק
 96. עוקבת אחרייך ממזמן בכל המדיות, ורק עכשיו נרשמתי לרשימת תפוצה 😱 אבל בכל אופן, כל השלבים בוצעו 😘

  השבמחק
 97. בוצע
  אילנה שגיב
  Ilanasagiv308@gmail.com

  השבמחק
 98. בוצע!
  הגרלה שווה ממש, תודה לך.

  השבמחק
 99. היי ביצעתי את כל השלבים. בהצלחה!

  השבמחק
 100. תשובות
  1. משום לא כתב את השם שלי, ריטה בקרמן

   מחק
 101. נעמה בן-זאב היא הזוכה בפעילות! תודה לכל המשתתפות :)

  השבמחק